СТАРТУВАЛА ВСЕУКРАЇНСЬКА ШКОЛА ОНЛАЙН: УЧНІ ОТРИМУВАТИМУТЬ ЗНАННЯ, НЕ ВИХОДЯЧИ З ДОМУ

Дата: 06.04.2020 12:55

fotoДля учнів, що мають проблеми з підключенням до Інтернету, уроки також транслюватимуться українськими телеканалами Сьогодні, 6 квітня, на YouTube-каналі МОН, а також на 14 телеканалах та медіаресурсах о 10:00 розпочалась трансляція уроків для учнів 5-11 класів, що знаходяться на карантині.

На YouTube-каналі МОН можна переглянути уроки для кожного класу.

Публікуватимуться вони за розкладом – один за одним, щоб можна було краще структурувати заняття. Під кожним відео учень також може знайти рекомендоване домашнє завдання на закріплення теми.

Також є можливість завантажити розклад з темами на весь тиждень: 5 клас, 6 клас, 7 клас, 8 клас, 9 клас, 10 клас, 11 клас.

Для учнів, що мають проблеми з підключенням до Інтернету, уроки також транслюватимуться українськими телеканалами. Так, за класами закріплено такі телеканали:

• 5 клас – Плюс-Плюс та 112 Україна
  • 6 клас – ZOOM та News One
  • 7 клас – 5 канал та ZIK
  •  8 клас – Індиго та УНІАН
  •  9 клас – Рада та UA:Культура
  •  10 клас – UA:Перший
  •  11 клас – М1

За інформацією МОН, можливість долучитися до трансляції відеоуроків відкрита для всіх українських телеканалів. Так, після анонсування уроків до трансляції долучилися 5 канал та медіаресурс MEGOGO, що розмістить у себе всі уроки.

Нагадуємо, заняття проходитимуть щодня, з понеділка по п’ятницю, щонайменше до кінця карантину. Початок о 10:00.

Зокрема, транслюватимуться уроки з: української мови, української літератури, історії України, всесвітньої історії, англійської мови, фізики, алгебри, геометрії, географії, хімії та біології.

Довідково.

Зйомки уроків відбуваються у Новопечерській школі м. Києва. У відеозаняттях беруть участь українські зірки: ведучі, музиканти, актори, спортсмени тощо. Вони відповідають на запитання, розв’язують задачі та проводять досліди разом з учителями.

Проєкт став можливим завдяки спільним зусиллям Офісу Президента України, Міністерства освіти та науки України, Комітету Верховної Ради України з питань освіти, науки та інновацій, громадської спілки «Освіторія», а також 40 небайдужих педагогів, що зголосилися стати вчителями для усієї країни.

За матеріалами Урядового порталу