Стан з пожежами у Веселівському районі за березень місяць 2020 року.

Дата: 03.04.2020 13:02

Фото без описуПротягом 3-х місяців 2020 року в населених пунктах на території  Веселівського району  виникло 10  пожеж, що на 10% більше у порівнянні з минулим 2019 роком (9 пожеж).

На пожежі загиблих не було, що на 100% менше у порівнянні з минулим 2019 роком (1 загиблий). Протягом трьох місяців 2020 року травмованих людей на пожежах не було. У порівнянні з минулим 2019 роком за цей же період також травмованих людей від наслідків пожеж не було. Матеріальні втрати від пожеж за три місяці 2020 року становлять: загальні –564 000 грн., з них прямий – 62 000 грн., побічний – 502 000 грн. У порівнянні з минулим 2019 роком за цей же період матеріальні втрати від пожеж становлять: загальні - 1 384 668 грн., з них прямий – 496 700 грн., побічний – 887 968 грн.

Протягом січня-березня 2020 року завдяки злагодженим діям пожежно-рятувального підрозділу було врятовано матеріальних цінностей на суму – 220 000 грн. Протягом 3-х місяців 2020 року пожежно-рятувальний підрозділ для ліквідації пожеж залучався 10 разів, що на 10% більше у порівнянні з минулим 2019 роком (за цей же період пожежно-рятувальний підрозділ на ліквідацію пожеж залучався 9 разів).

Звертаємося до всіх мешканців Веселівського району та громад сурово та неухильно дотримуватися вимог «Правил пожежної безпеки в Україні».    Виконання та дотримання вимог правил пожежної безпеки - це запорука збереження Ваших матеріальних цінностей та саме головне - життя кожної людини. Давайте будемо спільно виховувати культури правил безпеки життєдіяльності. Будьте розсудливі! Бережіть себе, своїх рідних і близьких!

Начальник Веселівського районного сектору

ГУ ДСНС України у Запорізькій області                                            О. БАША