ДО УВАГИ МЕШКАНЦІВ ВЕСЕЛІВСЬКОЇ ГРОМАДИ!

Дата: 01.04.2020 15:31

Фото без описуУ зв'язку зі вступом у дію постанови Міністерства охорони здоров'я України від 30.03.2020 № 5 "Щодо протидії поширенню короновірусної хвороби (COVID-19) в місцях торгівлі"

та на виконання протоколу №7 від 31.03.2020 місцевої комісії з питань ТЕБ та НС Веселівської райдержадміністрації, 1 квітня
комісією з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій у Веселівській селищній раді, прийнято рішення:

Директору центрального ринку смт Веселе з метою протидії поширенню короновірусної хвороби (COVID-19) при здійснені торгівлі на ринку забезпечити можливість функціонування ринку лише за дотриманням наступних умов:

1) зареєстрований оператор ринку харчових продуктів;

2) знаходження на ринку не більше одного відвідувача на 20 м торгівельної площі;

3) наявна можливість забезпечення дотримання відстані між покупцями в чергах не менш, ніж 1,5 метри;

4) забезпечення відповідного персоналу та покупців засобами індивідуального захисту;

5) забезпечити можливість дотримання протиепідемічних заходів;

6) для ринків вихідного дня відстань між місцями торгівлі повинна становити не менш, ніж 3 метри.