РАЗОМ РОБИМО ВАЖЛИВЕ

Дата: 30.03.2020 09:31

Фото без описуСело майбутнього  — це село, у якому живуть проактивні люди, які є рушієм прогресу. Розвиток починається з особистого внеску кожної окремої людини.  Групою активних мешканців с. Новоолександрівка розпочались роботи із наведення порядку та розчистки території колишнього парку відпочинку в с. Новоолександрівка.

Ними вже очищено від сміття та захаращення від диких поростей кущів частину території парку.

Із проханням допомогти ініціативі небайдужих жителів села до представників влади звернувся в.о старости села Альохін В.О.

27 березня у парку с. Новоолександрівка при активній підтримці депутата Лапіцького С.М. та голови Веселівської селищної ради Кіяшко П.М. було організовано та проведено роботи з розчищення території та корчування старих пнів.

Невдовзі тут буде висаджено нові дерева.

Піклування про рідну землю, прагнення створювати красу навколо себе повинно бути постійним. Бо тут жити нам, нашим дітям і нашим нащадкам.