До уваги платників податків!

Дата: 23.03.2020 08:09

Фото без описуМелітопольське управління Головного управління ДПС у Запорізькій області повідомляє, що з метою дотримання карантинних заходів, запроваджених  у зв’язку із  поширенням коронавірусу COVID-19, змінено режим роботи Центрів обслуговування платників Мелітопольської ДПІ та Веселівської ДПІ Мелітопольського управління Головного управління ДПС у Запорізькій області :

• часи роботи ЦОП Мелітопольської ДПІ : щоденно, крім суботи та неділі, з 10 год. 00 хв. до 16 год 00 хв., перерва на обід - з 13 год. 00 хв. до 13 год. 45 хв.;
  • часи роботи ЦОП Веселівської ДПІ : щоденно, крім суботи та неділі, з 10 год. 00 хв. до 13 год 00 хв.

До уваги платників податків!!!

Більшістю послуг податкової служби можна користуватися ДИСТАНЦІЙНО

Закликаємо платників та громадян зайвий раз не відвідувати податкові органи під час карантину та для мінімізації особистих контактів нагадуємо про можливість дистанційного користування податковими сервісами.

Так, платники податків мають можливість щоденно ознайомлюватись із роз'яснювальними та інформаційними матеріалами:

Якщо у платників виникають конкретні запитання до податкової, вони можуть направляти їх у вигляді звернень:

• на електронну скриньку  Головного управління ДПС у Запорізькій області  zp.zvernennya@tax.gov.ua;
  • поштою за адресою: 69107, м. Запоріжжя, проспект Соборний, 166.

Для представників бізнесу та громадськості консультації надають фахівці Інформаційно-довідкового департаменту ДПС України:

• засобами телефонного зв'язку: 0-800-501-007 (безкоштовно зі стаціонарних телефонів) з 8.00 до 20.00 (крім суботи та неділі).
  • за допомогою електронного листування: idd@tax.gov.ua.

Ще декілька корисних посилань:

Мелітопольське управління Головного управління ДПС у Запорізькій області закликає платників податків дотримуватися карантинних заходів та користуватись електронними сервісами.

У разі  неможливості отримання послуг в електронній формі та необхідності відвідування податкових органів рекомендуємо платникам та громадянам використовувати захисні маски з метою запобігання інфікування.

Нагадуємо режим роботи Центрів обслуговування платників Мелітопольської ДПІ та Веселівської ДПІ Мелітопольського управління Головного управління ДПС у Запорізькій області  на період карантину: