РЕКОМЕНДУЄМО УТРИМАТИСЯ ВІД ПОЇЗДОК У ГРОМАДСЬКОМУ ТРАНСПОРТІ ТА ТАКСІ

Дата: 16.03.2020 16:53

Фото без описуЗ метою запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19 постановою Кабінет Міністрів України на усій території України встановлено карантин з 12 березня до 03 квітня 2020 року.

Вірус передається від людини до людини повітряно-крапельним шляхом при тісному контакті. Дослідження свідчать, що використання громадського транспорту здатне збільшувати ризики інфікування гострими респіраторними захворюваннями до шести разів. Найбільший ризик стосується осіб, що подорожують на довгі дистанції та користуються станціями пересадки або кількома видами транспорту.

Звертаємось з проханням утриматися від поїздок у громадському транспорті без крайньої потреби.