Важлива інформація КП "Веселівська багатопрофільна лікарня інтенсивного лікування" ВСР

Дата: 16.03.2020 16:01

Фото без описуШановні пацієнти!

У зв’язку з введенням карантинних заходів по COVID-19, з 16.03.2020 року по 03.04.2020 року суворо заборонено відвідування хворих у стаціонарі!

Амбулаторний прийом хворих відбувається тільки при наявності гострих показань: травма, серцевий напад та інше.

Всі профогляди на цей період відміняються.

В разі виникнення ознак ГРВІ та підвищення температури тіла необхідно в першу чергу звернутися до свого сімейного лікаря, бажано по телефону :

КНП «Веселівський ЦПМСД»ВСР – 0972060290;

КНП «Новоуспенівська АЗПСМ» НСР – 06136 2-10-26;

КНП «Чкаловська АГПСМ» ЧСР – 0965455678;

КП «Веселівська багатопрофільна лікарня інтенсивного лікування» ВСР - 0964572560

Для виписки рецептів по реімбурсації дзвонити сімейному лікарю, до лікарні приходити не треба!

Людей які перебували за межами України, просимо повідомити про це свого сімейного лікаря та знаходитися на самоізоляції не менше ніж 14 днів після подорожі.

Закликаємо Вас без особливої потреби не відвідувати місця скупчення людей та не піддаватися паніці.

З повагою,

Адміністрація КП «Веселівська багатопрофільна лікарня інтенсивного лікування» ВСР.