«Найкращий читач року-2020»

Дата: 12.03.2020 14:05

Фото без описуВже стало доброю традицією щорічно проводити конкурс «Найкращий читач»,  де цього року змагалися найактивніші і найзавзятіші читачі – учні 6-7 класів за престижний титул найкращого читача 2020 року серед шкільних бібліотек.

Серед основних задач конкурсу – популяризація читання, найкращих надбань української, світової класичної та сучасної літератури серед школярів.

У II етапі конкурсу прийняли участь переможці I етапу учениці 7–го класу КЗ «Веселівська ЗОШ І-ІІІ ст. № 1» Шевченко Марія та Федоренко Марія, учениця 7-го класу КЗ «Веселівська ЗОШ І-ІІІ ст. № 2» Сєчина Дар’я та учениця 7-Б класу КЗ «Веселівська районна різнопрофільна гімназія» Піддубна Ксенія.

У вільній невимушеній атмосфері учасники розповіли про свої улюблені книги, відповіли на запитання ведучої Крівчік І.С.

Потрібно відзначити, що перед журі стояло непросте завдання – вибрати кращих з кращих, оцінивши їх ерудованість, креативність і вміння аналізувати прочитане.

У підсумку переможцем II-го етапу Всеукраїнського конкурсу дитячого читання була визнана учениця Веселівської районної різнопрофільної  гімназіі 7-Б класу Піддубна Ксенія. Інші учасники отримали подарунки та подяки за участь у конкурсі.

III обласний етап конкурсу відбудеться у квітні місяці 2020 року.

Вітаємо Ксенію і бажаємо їй завжди любити книги, які неодмінно допоможуть у подальшому житті.

Бібліотекар дитячої бібліотеки Крівчік І.С.