Свято весни і кохання у Широкому

Дата: 11.03.2020 10:33

Фото без описуКожного року 8 березня увесь світ відзначає  Міжнародний жіночий день, свято весни і кохання. У дні весняного пробудження й оновлення людство вшановує жінку.

Неможливо уявити життя на планеті без жінок: чарівних, лагідних, щирих на любов, берегинь родинного вогнища, мудрих наставниць, просвітниць душевного спокою, доброти та злагоди, - життя на Землі попросту не існувало би. Тому в цей день В Широківському сільському будинку культури відбувся святковий концерт присвячений 8 березня.  Вітали жінок аматорські колективи Широківського СБК та Єлизаветівського ЦКтД. Глядачі з задоволенням приймали вітання не шкодуючи оплесків для всіх учасників концерту. На початку концерту для чарівних пані та панянок привітали теплими словами та побажаннями староста села Єрещенко Л.В. і завідувач Єлизаветівського центру культури та дазвілля Корж С.А,  Зі смаком підібраний пісенний репертуар включав в себе як народні, так і  популярні пісні. Були присвяченні запальні танці і чуйні вірші для присутніх  жінок, створили веселу, святкову, інколи чуйну атмосферу , наповнили теплом душу і серця слухачів.