Бджолярські зустрічі на о.Хортиця

Дата: 11.03.2020 10:11

Фото без описуГромадські організації, які займаються розвитком бджільництва на территорії Запорізького краю, за підтримки Українського проекту бізнес-розвитку плодоовочівництва UHBDP та проекту USAID економічна підтримка східної України, запрошують бажаючих взяти участь у другому щорічному всеукраїнському фестивалі «Бджолярські зустрічі на о. Хортиця» темою якого є «Рентабельна пасіка».

Рентабельність - важливий показник будь якої справі в тому рахунку й бджільництві. Кожен бджоляр повинен розуміти що при правильному технологічному підході, застосуванні сучасного обладнання, та ураховуючи можливі ризики, рентабельність своїх пасік можна значно підвищити.
Вас чекають найкращі спікери України та Білорусі з цікавими темами докладів, серед яких Доскоч І., Рахматулін Д., Ізмайлов Г., Горніч М., Грігоркіна І., Буравицкий В., Ніконов С., Брагін С. та багато інших провідних фахівців з бджільництва . Також присутні отримають поради практикуючого юриста, Брильова О., з питань юридичної підтримки бджолярів.

Під час заходу відбуватиметеся ярмарок-продаж пасічного обладнання та інвентаря, на якому присутні зможуть стати власниками товарів провідних виробників та придбати чи обміняти свій віск на вощину.

Організаційний внесок 200 грн. з людини

Проживання в готелі Джаз від 250 грн. за добу т.0971705914.

На прикінці першого дня зустрічі відбудеться святкова вечеря 250 грн. з людини ( за бажанням).

За бажанням учасники зможуть прийняти участь в розіграші призів.
Повна програма заходу буде додана за тиждень до початку фестивалю .

З питань звертатися:

для участі в ярмарку: т. 0973580827 Олег т. 0934069927 Іван