«ХАТА на ТАТА» - веселе шоу в нашому садочку

Дата: 10.03.2020 17:11

«ХАТА на ТАТА» - цікава передача,

Перевіряти татусів – ось її задача!

Чи зможуть наші любі тата матусю замінити.

І батьківської мудрості дітей своїх навчити?

Наприкінці лютого люблячі татусі своїх доньок і синочків прийняли активну участь у музичній розвазі «ХАТА на ТАТА», яку підготувала і провела вихователь дошкільного підрозділу комунального закладу «Новоолександрівський навчально-виховний комплекс «Загальноосвітня школа І-ІІ ступеня - дошкільний навчальний заклад»» Нідзельська Ірина.

Восмеро татусів охоче змагалися  в різноманітних конкурсах : «Мій тато - майстер», «Вдягни синочка до садочка», «Зроби донці зачіску», «Тато вміє готувати, щоб дитя нагодувати», «Татусь супермен». Хлопчики й дівчатка з гордістю слідкували за своїми батьками, які вміло упоралися з усіма випробуваннями: «збудували» будинок,  вправно вдягли синочків, швиденько почистили картоплю, вміло заплели косички донечкам, завзято надули кульки.

Розчулили дітки своїх батьків вітальними піснями, віршами й таночком, які вони презентували між конкурсами. Сентиментальними виявилися дорослі чоловіки,  зі сльозою на очах милувалися найдорожчим скарбом на землі – доньками й синочками.

Під час змагань батьки показали свою мудрість , винахідливість, силу, завзятість, впевненість, сміливість, жагу до перемоги і за це все наприкінці свята  від своїх діток отримали найвищі нагороди – сертифікат «Справжній тато!».

Щира подяка і повага  від вихователя, малечі, матусь, працівників закладу всім татам нашого дошкільного навчального закладу «Струмок»  за вміння спілкуватися з дітками!

заступник директора КЗ "Струмок"

ПОСМЄТНА Ольга