І весела і широка.

Дата: 05.03.2020 07:56

Фото без описуПятий рік традиційно мешканці сіл Мала Михайлівка та Озерне  проводжають разом зиму і разом зустрічають весну.

Гучно , весело  і смачно  відгуляли  ми проводи Масляної . Разом з нами  провести зиму приїхав селищний голова П.М.Кіяшко , який  привітав мешканців і гостей нашого свята , побажав всього найкращого в цьому році , підтримав наші традиції  і  гарними словами подякував   організаторам   свята.  Як ніколи , ясним видався день. Наш староста В.А.Деркач  з помічниками варили  юшку і куліш  , в корчмі  дівчата пригощали всіх  горілкою та бутербродами , Масляна  пропонувала глядачам гарячий чай та млинці.   І діти і дорослі приймали участь  в конкурсах та іграх , без  призів  не залишився жоден учасник. Ведучими на святі були  діти з дитячого танцювального колективу « Покоління М.М.»  разом з керівником  Передрій Д.І.. Молода , гарна  та талановита , вона навчила  наших дітей танцювати і вони з задоволенням приймають участь у всіх  святах  . Глядачі та Масляна  вибрали найактивніших учасників    дійства  і запропонували їм  смолоскип , спалити опудало Морени.  Полум’я було  велике та тепле , будемо сподіватися , що і весна  порадує нас  теплими днями , а рік гарними врожаями. І звісно , ми як організатори свята  дуже вдячні  нашому  постійному помічнику який  і допоможе , і порадить,  і підтримає  це  І.І.Ємець. Ми і надалі  продовжуємо  проводити  такі ж веселі та цікаві свята  , і запрошуємо всіх бажаючих приєднатися  до нашого  творчого колективу.

Працівники культури села Мала Михайлівка.