«Перевір, що ти знаєш про Тараса Шевченка»

Дата: 04.03.2020 16:52

Фото без описуШевченко залишив нам свої неоціненні духовні надбання — твори і світлу добру пам’ять про себе. Він пробуджував любов до своєї Батьківщини, кликав сильних на подвиги, вселяв у слабких надію і віру.

Творчість Шевченка — багатогранна, як і його талант. Він був  глибоким ліриком, творцем епічних поем, видатним драматургом та різнобічно обдарованим митцем.

З нагоди дня народження славетного українця Тараса Шевченка Веселівська селищна бібліотека для дітей провела тест – гру: «Перевір, що ти знаєш про Тараса Шевченка» для учнів  6-х класів Веселівської районної різнопрофільної гімназії.

Для шестикласників були підготовлені тестові питання, на які треба було обрати правильну відповідь. Також  бібліотекар Крівчік І.С. разом з учнями ринула у подорож «Шляхами Тарасової долі».

Як у калейдоскопі промайнули перед учнями сторінки багатогранного життя видатного поета: дитинство, перебування в Петербурзі, роки заслання…

Минуло 206 років від Дня народження Т.Г.Шевченка – славного сина українського народу, але й нині його слово живе серед нас.

Бібліотекар дитячої бібліотеки

Крівчік І.С.