Стан з пожежами у Веселівському районі за лютий місяць 2020 року.

Дата: 04.03.2020 10:50

Фото без описуПротягом 2 місяців 2020 року в населених пунктах на території  Веселівського району  виникло 6 пожеж, що є стабільним показником у порівнянні з минулим 2019 роком (6 пожежі).

На пожежах загиблих не було, що на 100% менше у порівнянні з минулим 2019 роком (1 загиблий). Протягом двох місяців 2020 року травмованих людей на пожежах не було. У порівнянні з минулим 2019 роком за цей же період також травмованих людей від наслідків пожеж не було. Матеріальні втрати від пожеж за два місяці 2020 року становлять: загальні – 370 000 грн., з них прямий – 61 000 грн., побічний – 309 000 грн. У порівнянні з минулим 2019 роком за цей же період матеріальні втрати від пожеж становлять: загальні - 526 668 грн., з них прямий – 124 700 грн., побічний – 401 968 грн. Протягом двох місяців 2020 року завдяки злагодженим діям пожежно-рятувального підрозділу було врятовано матеріальних цінностей на суму – 202 000 грн.

Протягом двох місяців 2020 року пожежно-рятувальний підрозділ для ліквідації пожеж залучався 6 разів, що є стабільним показником у порівнянні з минулим 2019 роком (за цей же період пожежно-рятувальний підрозділ на ліквідацію пожеж залучався 6 разів).

Звертаємося до всіх мешканців Веселівського району та громад сурово та неухильно дотримуватися вимог «Правил пожежної безпеки в Україні».    Виконання та дотримання вимог правил пожежної безпеки - це запорука збереження Ваших матеріальних цінностей та саме головне - життя кожної людини. Давайте будемо спільно виховувати культури правил безпеки життєдіяльності. Будьте розсудливі! Бережіть себе, своїх рідних і близьких!

Начальник Веселівського районного сектору

ГУ ДСНС України у Запорізькій області                                            О. БАША