Відбулося засідання адміністративної комісії

Дата: 03.03.2020 15:23

Фото без описуСьогодні, в залі  засідань Веселівської селищної ради, відбулося засідання адміністративної комісії при виконавчому комітеті селищної ради.

На засіданні було розглянуто два адміністративних протокола та винесено рішення про притягнення до відповідальності двох осіб за ч.1 ст. 152 КУпАП Порушення державних стандартів, норм і правил у сфері благоустрою населених пунктів, правил благоустрою територій населених пунктів (а саме: несанкціонована торгівля м’ясом), накладено штраф -  340 грн., а також за ч.2 ст.156 КУпАП Порушення правил торгівлі пивом, алкогольними, слабоалкогольними напоями і тютюновими виробами (а саме: продаж пива (крім безалкогольного), алкогольних, слабоалкогольних напоїв або тютюнових виробів особі, яка не досягла 18 років), накладено штраф у розмірі - 510 грн.