Концерт творчих колективів закладів освіти Веселівської громади - це щось неймовірне!

Дата: 28.02.2020 17:05

Фото без описуВ передостанній день зими, 28 лютого, відбувся концерт  колективів навчальних закладів Веселівської громади - "Весна іде, красу несе!"

В концертній програмі були представлені яскраві номери колективів освітян.

Педагоги – люди творчі, адже без цього в їх багатогранній справі ніяк.

З легкої руки селищного голови Петра Кіяшка, ініціатора цього святкового дійства, огляд творчості обдарованих педагогів відбувся на високому рівні.

Цей концерт зібрав не лише учасників, а й тих, хто любить та шанує мистецтво, хто захоплений творчістю і чекає від наших освітян нових креативних родзинок. Підтримати колег прийшли їх учні, друзі та знайомі.

Чудовий концерт промайнув, як одна мить.

Захопленими поглядами та щирими оплесками глядачі нагородили освітян за їх неймовірний талант та творчий підхід до тематики заходу.