Виїзне засідання методичного об’єднання завідувачів закладів дошкільної освіти громади.

Дата: 28.02.2020 12:09

Фото без опису26 лютого 2020 року на базі КЗ «Новоолександрівський НВК « ЗОШ І-ІІ ступенів - ДНЗ»», відбулося чергове виїзне засідання методичного об’єднання завідувачів закладів дошкільної освіти громади.

Темою проведеного засідання було «Формування фізичної компетенції дошкільника шляхом впровадження інноваційної технології». В рамках запланованої зустрічі відповідно до плану засідання було заслухано доповіді завідувачів – теоретична частина. Практична частина – відкритий перегляд заняття із фізичної культури з використанням інноваційних технологій у різновіковій групі, яке  на високому методичному рівні провела вихователь дошкільного підрозділу Нідзельська Ірина.

Вихователь на своєму занятті вдало поєднала різноманітні форми і методи роботи з вихованцями середнього та старшого дошкільного віку. Активно залучались елементи роботи з нестандартним та нетрадиційним спортивним обладнанням.

Заняття пройшло на високому професійному рівні, було цікавим та  змістовно насиченим від першої до останньої хвилини. Присутні, які відвідали заняття, щиро подякували дітям та педагогу за приємні хвилини, які вони отримали під час перегляду, дали високу оцінку педагогічної роботи вихователя Нідзельської І.І.

Організація та проведення таких переглядів сприяє збагаченню новими знаннями та досвідом, обміном думками серед колег, можливістю  побачити цікаві наробки кожного закладу дошкільної освіти нашої громади.

Заступник директора КЗ «Новоолександрівський НВК «ЗОШ І-ІІ ступенів – ДНЗ»  ПОСМЄТНА Ольга.