Масниця для відвідувачів відділення денного перебування центру соціальних послуг

Дата: 26.02.2020 14:16

Фото без описуМасниця - одне із стародавніх і шанованих слов'янських свят. Справжня забава яка зберегла свої традиції в наші дні з язичницької культури. Вона присвячена проводам зими і приходу весни. Масницю прийнято святкувати протягом усього тижня, і звичайно ж - пекти млинці, з якими пов’язана частина традицій і вірувань. Кожен день Масниці має свою назву і традиції.

У середу 26 лютого в третій день Масниці, який зветься «Ласунка» потрібно пригощати гостей безліччю страв і млинцями. Для відвідувачів відділення денного перебування в цей день працівники центру соціальних послуг влаштували справжнє свято з переглядом відеороликів, піснями, частівками, віршами, гуморесками і звісно з частуванням млинцями. На зустрічі обговорили історію цього свята, традиції, звичаї, прикмети. Згадали, що останній день Масниці - Прощена неділя. Необхідно попросити вибачення у всіх, перед ким винні, а також пробачити тих, хто образив вас.

Зиму проводжай і весну зустрічай
Смачними млинцями всіх ти пригощай.
З масельничкою привітай всіх друзів своїх.
Попроси пробачення і прости всіх їх.