В КЗ «Веселівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 1 Веселівської селищної ради»

Дата: 25.02.2020 16:33

Фото без опису25 лютого 2019 року в КЗ «Веселівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 1 Веселівської селищної ради» пройшов відкритий урок української літератури у 6-А класі на тему «Поведінка головних героїв повісті В. Нестайка «Тореадори з Васюківки», їх вчинки та мотиви».

Вчитель української літератури Самофалова Н.В. на своєму уроці вдало поєднала різноманітні форми і методи роботи. Активно залучались елементи інформаційних  технологій. Робота в групах, взаємоперевірка завдань, перегляд фрагменту фільму, рішення кросвордів принесли дітям особливе задоволення та надихали на висловлювання власних думок. Наталії Василівні вдалося створити на своєму уроці доброзичливу теплу атмосферу.

Урок пройшов на високому методичному рівні, був змістовно насиченим, мав значний виховний потенціал. Вчителі закладу та гості, які відвідали урок, дали високу оцінку педагогічної роботи Самофалової Н.В.