Веселівщиною пронісся буревій.

Дата: 25.02.2020 11:12

Фото без описуПотужний буревій пронісся Україною: зірвані дахи, сотні населених пунктів залишилися без світла.

До Веселівщини негода дісталась вчора надвечір.

Під час буревію, від пориву вітру зірвало шифер з дахів багатоповерхових будівль смт Веселе, вул. Центральна, 187, 206, вул. Чкалова, 1, а також відключено електропостачання по вул. Шевченка, вул. Чкалова.

Наразі збирається інформація про наслідки буревію, проводяться розрахунки шкоди, нанесеної стихійним лихом, та здійснюється ліквідація наслідків надзвичайної ситуації.

Електрики контролюють ситуацію і працюють над відновленням електропостачання.

Енергетики попереджають!

Не намагайтесь самостійно відновити електропостачання.

Якщо Ви виявили обірваний електропровід, у жодному випадку не наближайтеся і не торкайтеся до нього - це смертельно небезпечно! Радіус ураження електрострумом від обірваного проводу, який лежить на землі, може сягати 8-12 метрів. Також небезпечно наближатися до дерев, будівль, автомобілів, яких торкається обірваний провід. Щоб уникнути біди - негайно повідомляйте про небезпеку у Веселівський РЕМ за телефоном: 2-19-11.

Бережіть своє життя та здоров'я.