День безпечного Інтернету у КЗ «Веселівська ЗОШ І-ІІІ ст. № 2»

Дата: 24.02.2020 13:32

Фото без описуУ рамках Всесвітнього дня безпечного Інтернету, який відзначається 11 лютого 2020 року, 19 лютого  в нашому закладі було проведено просвітницький захід для здобувачів освіти 8 класу з метою зменшення негативного впливу небажаної інформаційної продукції.

Інспектор ювенальної превенції Веселівського ВП МВП ГУНП в Запорізькій області майор поліції Луб'яна Н.В., спільно з практичним психологом освітнього закладу Нєстєровою Ю.О. ознайомили підлітків з питаннями інформаційної безпеки, а також з матеріалами, які зможуть допомогти дітям захистити себе від небезпеки віртуального світу.

Нагадали правила користування Інтернетом: «10 золотих правил безпеки в Інтернеті для дітей». Обговорили питання  потенційних загроз та випадки порушення прав дитини. Роз'яснили механізми їх захисту та наголосили про відповідальність за неправомірні дії в Інтернеті. Як результат діти активізувалися та почали пропонувати власні ідеї безпечного користування Інтернетом.

ШКІЛЬНА ЄДИНА РЕСПУБЛІКА

КЗ "Веселівська ЗОШ І-ІІІ ст. № 2"