Професійний калейдоскоп у Веселівському КДНЗ №3 "Казка"

Дата: 24.02.2020 13:14

Фото без описуПрофесійна майстерність і творчість вихователя завжди проявляється в діяльності з дітьми. Тому з метою підвищення професійного рівня у нашому садочку пройшов калейдоскоп відкритих переглядів, де педагоги мали змогу показати свої творчі знахідки, професіоналізм та майстерність в організації навчально-вихованого процесу.

Були проведені ранкові зустрічі, інтегровані заняття, дидактичні ігри на сенсорику з ясельною групою, квест гра-подорож:"Професії дитячого садка" - де діти мандрували дитячим садочком знайомлячись із різними професіями: кухарю та завгоспу допомогли обрати продукти та приготувати борщ з компотом, пралі поскладати хустинки, бухгалтеру відремонтувати калькулятор, завідувачу обрати меблі до групових кімнат та отримали солодку винагороду за працю.

Дякуємо нашим педагогам за професійний та творчий підхід у роботі з малечею.