НАША МОВА СОЛОВ’ЇНА

Дата: 24.02.2020 08:06

Фото без опису21 лютого відзначають Міжнародний день рідної мови. Це відносно молоде свято: до календарів усього світу воно увійшло тільки в 1999 році.

Мова – запорука існування народу, нації. Нашому поколінню випало складне і відповідальне завдання – відродити українську мову, українську державність, націю. І ми повинні твердо усвідомити, що це наш святий обовязок, і за нас цього ніхто не зробить. Любіть, шануйте і бережіть рідну мову – вона наш генетичний код.                                                                                                         В Широківській сільській бібліотеці до дня рідної мови організовано книжкову виставку «Наша мова соловїна» та тематичну полицю «Книги з друку читачеві в руку».