ШАНУЙМО МОВУ, ЯК НАЙБІЛЬШУ СВЯТІСТЬ

Дата: 21.02.2020 09:51

Фото без описуВелична, щедра і прекрасна мова,

Прозора й чиста, як гірська вода, -

То України мова барвінкова, -

Така багата й вічно молода.

Українська мова – це безмежний океан. Вона мелодійна, як пісня солов’їна. Наша мова прекрасна і барвиста, наче дощова веселка. Не можна ходити по рідній землі, не зачаруючись виплеканою народом у віках рідною мовою. Тому щорічно 21 – лютого ми відзначаємо Міжнародний день рідної мови. Це свято саме тієї мови, якою ми розмовляємо, пишемо, читаємо. Вона звучить, співає на своїй землі у кожному дзвінкому струмочку, у прозорому джерельці, у росяній квітці, в сонячному промінчику, живе у високій мрії, у чистому коханні, бо вона на своїй, вільній землі, вона у себе вдома!

Таке свято пройшло сьогодні у Веселівській ЗОШ № 1 для учнів 4 – Б класу кл. керівник Шевченко С.А. Школярі дізналися багато цікавого про рідну мову, відгадували загадки про мову, називали прислів’я та приказки, прослухали вірш,  у якому усі слова починаються з однієї літери – «Зима».  Діти почули легенду про українську пісню, читали вірші про мову та Україну, прийняли участь у вікторині «Найуважніший читач».

Н.Д.Булавчик  - заступник завідувача Веселівської

селищної бібліотеки по роботі з дітьми.