Помолися за мене, рідненька, бо тепер я у сотні, у Бога

Дата: 20.02.2020 14:18

Фото без описуМамо, не плач. Я повернусь весною.

У шибку пташинкою вдарюсь Твою.

Прийду на світанні в садок із росою,

А, може, дощем на поріг  упаду.

20 лютого… День пам’яті Героїв Небесної Сотні. Чому сьогодні? Бо саме в цей день 2014 року вбито найбільше людей. За місяці боротьби їх було сотні. Сотні історій, сотні людських життів... З метою гідного вшанування подвигу Героїв Небесної Сотні, які віддали своє життя під час Революції Гідності, захищаючи ідеали демократії, відстоюючи права і свободи людини, європейське майбутнє України, у всіх класах КЗ «Веселівська районна різнопрофільна гімназія» пройшли виховні заходи: урок пам'яті «Небесна Сотня – невмируща»» (для учнів 6 класів); година спілкування «Хай палають свічки пам’яті загиблих Героїв Небесної Сотні» (для учнів 9 класів), виховна година  «Вони завжди в наших серцях» (для учнів 10-11 класів), перегляд  тематичного фільму  «Ангели майдану». І під звуки неймовірно тужливої української пісні «Пливе кача» діти дарували частинки своїх сердечок Ангелам, як свідчення незгасимої пам’яті про Небесну Сотню та гордості за подвиг синів і дочок українського народу. У медіатеці розгорнута інформаційно-тематична виставка «Пам’яті Небесної Сотні».

Ангельські душі… Вони очима-зорями дивляться на нас з небес, журавлями пролітають над нами, сумно курличучи в блакитній далині. Небесна Сотня вірила в майбутнє України, заплативши за це найбільшу ціну, на яку здатна людина – життя. Тому маємо вірити в Україну і ми, бути чесними з людьми й собою, маємо боротися з несправедливістю.

Галина Філь, заступник директора з виховної роботи