Відкритий урок з хімії

Дата: 18.02.2020 16:30

Фото без опису18 лютого 2020 року в КЗ «Веселівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 1 Веселівської селищної ради» вчитель хімії Шевцова Тетяна Михайлівна  провела в рамках атестації відкритий урок у 8-Б класі на тему «Хімічні властивості лугів та основ».

Урок пройшов у формі подорожі. Численні проблемні завдання, елементи самоконтролю, демонстраційні хімічні досліди, залучення цікавих фактів із життя сприяли активному засвоєнню учнями навчального матеріалу.

Урок був цікавим та насиченим, мав значний освітній потенціал, був методично відточеним. Вчителі школи та гості, які відвідали урок, дали високу оцінку педагогічної роботи Шевцової Тетяни Михайлівни.