ЯСКРАВО ТА ДИНАМІЧНО ВІДБУВСЯ КОНЦЕРТ ЗРАЗКОВОГО КОЛЕКТИВУ ТАНЦЮВАЛЬНОЇ СТУДІЇ "АТМОСФЕРА"

Дата: 17.02.2020 14:53

Фото без описуНа сцені – вихованці студії "Атмосфера", у залі – батьки та друзі, випускники та прихильники.

У стінах Веселівського селищного будинку культури і дозвілля 14 лютого відбувся концерт під назвою: " Основано на реальных событиях".

Програма заходу була дуже насиченою та яскравою: неймовірно захоплюючі та запальні танці, з глибоким змістом, стали неймовірним видовищем для присутніх.

За 5 років колектив танцювальної студії "Атмосфера" зарекомендував себе як один з кращих танцювальних колективів Запорізької області, де кожен може відкрити в собі талант, розвити здібності та зробити своє життя позитивнішим.           Учасники цього колективу дивують своїми запальними танцями не лише веселівський край, але й багато куточків України і не тільки, адже похизуватись можуть виступами навіть за кордоном.

Концерт, який відбувся 14 лютого став яскравим доказом величезної праці вихованців та їх керівника. Глядачі мали змогу отримати справжню насолоду від яскравих композицій естетичної гімнастики, сучасної хореографії.         Художнім керівником танцювального колективу є Ібатулліної Венери Амурівни. Сьогодні це – талановитий керівник, вимоглива до себе та до своїх підопічних.

Дякуючи її таланту та енергії, вихованці перетворилися в справжніх професіоналів. Танцювальні номери захоплювали глядачів та запалювали їх серця.

Концерт залишив по собі незабутні враження, яскраві емоції і натхнення творити далі мистецтво танцю, а в глядачів –  бажання знову відвідати концерт танцювальної студії "Атмосфера".

Більше про захід розкажуть фото: