«Валентинки» зроблені своїми руками.

Дата: 14.02.2020 09:03

Фото без описуЯк приємно в День Святого Валентина отримати романтичний подарунок - «валентинку», яка з любов’ю зроблена своїми руками. Напередодні Дня Святого Валентина вихованці гуртків Будинку дитячої та юнацької творчості «Моделювання найпростіших технічних об’єктів» (керівник Гапонов І.М.) та  «Мала пластика» (керівник гуртка Ревуцька Н.В.), які проводяться на базі КЗ «Широківський НВК «Загальна школа І-ІІІ ступенів - дошкільний навчальний заклад», виготовили з паперу яскраві різнокольорові "Об’ємні валентинки".

Папір традиційно вважається найбільш популярним і поширеним матеріалом для ручної творчості, поробок. Людина протягом багатьох століть в різних країнах знаходила все нові й нові способи перетворення звичайного аркуша паперу на витвір мистецтва. Для дитини папір - один з найбільш доступних і привабливих творчих матеріалів.

Усі вихованці дуже старались, і хоч шаблони «валентинок» у багатьох були однаковими, у кінцевому результаті кожна робота відрізнялась від іншої і набула своєї неповторності. Задоволені були  всі  діти.

Заняття  пройшло плідно та творчо, залишивши  вихованцям приємні й позитивні враження.

Директор ПКЗ

«Будинок дитячої та юнацької творчості»                                 Людмила Дубіна