Майстер-клас у Широківському ДНЗ

Дата: 13.02.2020 17:03

Фото без опису14 лютого в усьому світі відзначається День Святого Валентина.

Свято всіх закоханих – це свято романтики, кохання та ніжності. У цей день прийнято дарувати коханим і дорогим серцю людям квіти, цукерки, повітряні кульки та інші приємні подарунки. Всім давно відомо, що найдорожчий подарунок - це подарунок, зроблений своїми руками.   Свої творчі ідеї втілили в життя учні  7  класу Широківської школи,  виготовивши святкові валентинки. Майстер-клас з виготовлення такого подарунка в переддень свята,  провела бібліотекар сільської бібліотеки Матієшина Світлана Геннадіївна.                                                                                                              В класі вирувала весела, атмосфера, оскільки кожен з дітей мав змогу проявити всю свою фантазію і створити валентинку з любов’ю власними руками. Спілкуючись з дітьми, з'ясувалося, що це одне із найулюбленіших свят дітей.

Широківський ДНЗ