«Була у їхньому житті війна»

Дата: 13.02.2020 16:54

Фото без опису15 лютого в Україні відзначається День вшанування учасників бойових дій на території інших держав. З давніх-давен український народ підтримує священну традицію – вкарбувати у свідомість прийдешніх поколінь пам’ять про бойові подвиги кращих синів і дочок, які сповна виконали свій військовий обов’язок.

31 річниці виводу військ з Афганістану була присвячена  зустріч «Була у їхньому житті війна», підготовлена працівниками селищної бібліотеки, який проходив у приміщені HUB «PLATFORMA» для учнів 10-х класів Веселівської різнопрофільної гімназії.

Учні дізнались про події афганської війни.

Молоде покоління повинне знати про страшні сторінки афганської війни, пам'ятати, що серед нас живуть люди, які стали свідками і учасниками цих воєнних дій. І ми повині пишатися їхньою мужністю, подвигом, героїзмом.

На захід були запрошені воїни - афганці Борисенко Ігор Михайлович та Аліменко Віталій Анатолійович, які розповіли про свою службу в Афганістані та нелегкі дороги війни.

Була переглянута презентація «Афганістан: героїзм крізь біль і сум» присвячена землякам – афганцям та відео - ролик  «Хай пам’ять говорить» присвячений пам’яті Процелю Олександру Михайловичу та всім загиблим у тій війні.

Також учні мали змогу ознайомитись з літературою про афганську війну, представлену на книжковій виставці «Ти - вічний біль, Афганістан»

Бібліотекар юнацької кафедри Кожевнікова Т.І

Бібліотекар дитячої бібліотеки Крівчік І.С.