Перемога на ІІІ (обласному) етапі ХІХ Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості

Дата: 13.02.2020 16:46

Фото без описуПротягом січня 2020 проходив ІІІ (обласний) етап ХІХ Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості в якому брали участь учні КЗ «Веселівська районна різнопрофільна гімназія» Романенко Поліна (10Б клас) та Перепічка Олександра (9Б клас).

За підсумками оцінювання робіт обласним журі Романенко Поліна стала переможцем в номінації «Література», посівши ІІ місце, керівники роботи Ларіонова Л.В., Старостенко Т.В. Перепічка Олександра стала переможцем, посівши ІІІ місце в номінації «Історія України і державотворення», керівник роботи Король Д.В.

Вітаємо Поліну, Олександру та їх наставників вчителів української мови та літератури Ларіонову Людмилу Вікторівну, Старостенко Тетяну Валентинівну і вчителя історії Король Діану Віталіївну з високими досягненнями та бажаємо подальших успіхів і перемог.