І знову перемоги в області

Дата: 13.02.2020 10:45

Фото без описуУ період з грудня по лютий 2020 року в Запорізькій області проводився ІІІ етап  Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості «Об’єднаймося ж, брати мої». За перемогу змагалися учні закладів загальної середньої, позашкільної, професійної (професійно-технічної) освіти, шкіл естетичного виховання області.

Цього року конкурс проходив за темою «Ради тебе перли в душу сію, ради тебе мислю і творю…» (В. Симоненко «Задивляюсь у твої зіниці…»)

Діти змагалися у таких номінаціях: «Література», «Історія України і державотворення», «Декоративно-прикладне мистецтво»

За підсумками журі у номінації «Література» визнано переможцем Шавлюк Анну, ученицю 11-А класу КЗ «Веселівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 1» (вчитель української мови та літератури Латиш Тетяна Анатоліївна).

Вітаємо Аню та Тетяну Анатоліївну і бажаємо ніколи не зупиняйтеся на досягнутому! Нехай перемога у цьому конкурсі додасть Вам наснаги, впевненості у своїх силах і можливостях та підсилить жагу до нових перемог, творчих звершень на благо України. Бажаємо, щоб кожен день був плідним і насиченим, а нові підкорені вершини стали втіхою для вас!

Колектив школи