Веселівська громада підтримує проєкт "Поліцейський офіцер громади".

Дата: 12.02.2020 14:42

Фото без описуСьогодні до Веселівської громади з робочим візитом прибули представники Департаменту юстиції США.

Запорізька область - п'ята область в Україні після Харківської, Дніпропетровської, Черкаської, Кіровоградської областей, де впроваджується проєкт "Поліцейський офіцер громади". Проеєкт розроблений за підтримки міжнародних партнерів, у тому числі, зі США. Це продовження реформи поліції, метою якої є тісна взаємодія поліцейського з об’єднаною територіальною громадою та орієнтація на потреби мешканців.

За словами представників Департаменту юстиції США, громада візьме на себе частину фінансової підтримки: виділення службового приміщення, оргтехніки, забезпечення паливно-мастильними матеріалами та обладнанням для автомобілів, меблями, а за необхідності - службовим житлом. Наразі приймаються заяви від поліцейських регіону, які бажають займатися новою справою. Після конкурсу, а також навчанням за програмою міжнародних партнерів протягом 2-х з половиною місяців, кращі з претендентів отримають посаду поліцейського офіцера обраної громади. Офіцер громади отримає від поліції службовий автомобіль, планшет, зброю...

До речі, відповідно до кількості населення, наша громада буде мати трьох висококваліфікованих офіцера поліції та три службових автомобілі.

"Тепер ми чекаємо на кількох поліцейських офіцерів та будемо допомагати їм, покладаючись на головний принцип: довіру з боку громадян", - наголосив селищний голова Петро Кіяшко.