Проходимо навчання для впровадження заходів з енергоефективності в нашій громаді

Дата: 10.02.2020 15:52

Фото без описуНа минулому тижні у м. Херсон в рамках реалізації проєкту "Енергоефективність у громадах ІІ", що виконується GIZ відбувся тренінг "Енергоменеджмент в лікарнях" у якому взяв участь та отримав сертифікат про навчання начальник відділу житлово-комунального господарства Веселіської громади Сергій Куц.

Поступово українські лікарні стануть енергоефективними. Тож ми проходимо навчання для впровадження заходів з енергоефективності в нашій громаді.