Сьогодні святкує свій ювілей Бражко Георгій Павлович.

Дата: 05.02.2020 14:30

Привітати ювіляра зі святом завітали голова Веселівської ОТГ Кіяшко П.М., голова ГО «Рада ветеранів» Пелікан А.О., голова ГО "Рада старійшин" Баша А.М.

Найвищі людські закони записані в кожного в серці. І завжди одним із найголовніших має бути – вірність обраній справі, своїй країні, своїй родині, любові до рідної землі.

Всі ці якості має в своєму серці наш ювіляр, якому сьогодні виповнюється 80 років. Мудрий, людяний і люблячий, він завжди підставить своє плече допомоги, розрадить і порадить, підтримає. Надійним його тилом є сім’я – любляча дружина, Віра Павлівна, та діти й онуки.

Георгія Павловича поважають всі, хто працював поруч із ним та під його керівництвом. Георгій Павлович і зараз веде активну громадську діяльність, є членом громадської організації "Рада ветеранів", бере найактивнішу участь в усіх заходах, на які його запрошують. Так тримати і надалі!

Вітаючи Георгія Павловича з визначною датою - 80 річчям, селищний голова Петро Кіяшко побажав ювіляру здоров'я, сімейного затишку, благополуччя та нагородив медаллю "ЗА ЗАСЛУГИ ПЕРЕД ГРОМАДОЮ СЕЛИЩА".