Свято - це завжди щастя!

Дата: 05.02.2020 10:03

Фото без описуСвято для дітей - це завжди щастя, радощі та веселощі! Особливо, якщо це спортивне свято.

З метою пропаганди здорового способу життя та проведення фізкультурно-спортивної роботи з дітьми у Веселівському КДНЗ №3 "Казка" була проведена розвага "Подорож до країни Буратіно". Жваво та весело діти змагалися в спортивних естафетах, виконували завдання казкових персонажів Лиски Аліси та Кота Базіліо. Протягом заходу діти не лише проявляли свої спортивні здібності, а й підтримували своїх товаришів по команді. Під час розваги діти мали змогу удосконалити свої уміння та виховати у собі спостережливість і витримку. Всі учасники спортивного свята були нагороджені солодкими призами.

КДНЗ №3 "Казка".