Міжрегіональний фестиваль ораторського мистецтва «Заговори, щоб я тебе побачив»

Дата: 31.01.2020 14:21

Фото без опису31 січня 2020 року на базі КЗ «Веселівська ЗОШ І-ІІІ ступенів № 1» відбувся І етап Міжрегіонального фестивалю ораторського мистецтва «Заговори, щоб я тебе побачив».

Цю відому фразу, яка давно стала афоризмом, промовив якось Сократ, коли до нього привели хлопчика вчитись ораторському мистецтву. Глибину цього вислову важко переоцінити. Дійсно, саме манера мовлення, словниковий запас та грамотність мовлення дозволяють зробити висновок про рівень освіти та інтелектуального розвитку людини.

Від почутого і побаченого журі отримало справжню насолоду. Учні продемонстрували вміння переконувати, впливати на аудиторію, продукувати тексти різного типу відповідно до призначення й умов риторичної діяльності. Виступи відрізнялися  творчим підходом, креативністю, глибиною змісту, тому всі отримали справжнє задоволення від почутого. Конкурсанти  легко вступали в діалог, впевнено давали  розгорнуті відповіді.

Журі високо оцінило ораторське мистецтво кожного учасника, адже кожен учасник – це творча, обдарована особистість, яка прагне до спілкування, вміє знайти спільну мову з іншими людьми.

Переможцями стали:

Карпюк Домініка (КЗ «Новоолександрівський НВК «ЗОШ І-ІІ ступенів – ДНЗ»;

Полегонько Надія, учениця 3 класу та Урбанський Єгор, учень 11 класу

КЗ «Веселівська районна різнопрофільна гімназія».

Вітаємо переможців та бажаємо їм нових звершень в обласному етапі  конкурсу ораторського мистецтва.

Веселівської селищної ради