Поет, народжений з любові

Дата: 31.01.2020 13:23

Фото без описуВасиль Симоненко. Його називають символом національного пробудження, витязем молодої української поезії, одним із когорти письменників – шістдесятників. Життя Василя Симоненка можна порівняти із спалахом блискавки.

Таке воно було яскраве і коротке, всього 28 років. Проте його ім’я добре відоме в Україні, а творчість увійшла до золотої скарбниці української літератури.

85 – річчю з дня народження поета було присвячено літературний вечір «Поет, народжений з любові», проведений в 11 класах КЗ "Веселівська ЗОШ І-ІІІ ст. № 1" селищною бібліотекою. Майбутні випускники познайомились з життєвим та творчим шляхом Василя Симоненка. Звучали прекрасні поезії, які зворушують та чарують. Багато поезій його покладено на музику.

Пісня «Виростеш ти, сину» справила яскраві враження. Прозвучав і живий голос поета. Також молодь мала змогу познайомитись з виданнями творів Василя Андрійовича, подивитись презентацію про життя та творчість поета. Василь Симоненко належить до особистостей, що залишають память про себе навіки. Не померкне з літами його поетична зоря, горить високим, чистим світлом на небокраї українського письменства.

Т. Кожевнікова