Відбулися громадські обговорення

Дата: 31.01.2020 13:09

Фото без опису31 січня в приміщенні селищного будинку культури відбулося громадське обговорення щодо  встановлення сонячної електростанції потужністю 25 к Вт на водонасосній станції № 1 в смт Веселе та встановлення сонячної електростанції потужністю 18 к Вт на свердловині № 19 що розташована за адресою: смт Веселе вул. Чкалова.

Доповідачами з цього питання були: начальник КП "Водоканал"

Кравцов Олександр Сергійович, який надав інформацію про перспективи та переваги впровадження цього проєкту, а також перед присутніми виступив координатор проекту «Інноваційні рішення для підйому води за допомогою сонячної енергії» Копилов Олег Васильович.

Хочемо нагадати, що завдяки реалізації вищезазначеного проєкта з липня минулого року на території смт Веселе  працює одна така сонячна електростанція на водонасосній станції №3, яка за період з липня до грудня 2019 року дала економію електричної енергії на 13429 к Вт.

Учасники громадських слухань активно задавали питання, на які Кравцов Олександр Сергійович та Копилов Олег Васильович надали вичерпну відповідь. Наприкінці слухань всі присутні одноголосно підтримали запропонований проєкт.

ПРОТОКОЛ ГРОМАДСЬКОГО ОБГОВОРЕННЯ ВІД 31.01.2020