До Дня пам’яті жертв Голокосту: уроки минулого

Дата: 28.01.2020 15:27

Фото без описуЛюдська пам'ять влаштована так, що гіркота втрат і біль страждань зберігається в ній особливо міцно. Це чітко усвідомлюєш, коли доводиться стикатися з найбільш трагічними сторінками сучасної історії. До їх числа, без сумніву, належить Голокост…

27 січня - дата, присвячена пам'яті жертв Голокосту. Вона відзначається згідно з Резолюцією ООН «В пам'ять про звільнення нацистських концтаборів». Саме в цей день був звільнений найстрашніший табір смерті - Освенцім. У школі для учнів 8 – 9 класів  було організовано і проведено Урок пам'яті: «Праведники світу».

У 10 – 11 класах під час Круглого столу учні переглянули документальний фільм «Освенцім: спогади в´язнів». Після цього заходу учні поділились враженнями і написали есе, тему якого запропонувала вчитель історії Маркова Т. В. Учні повинні були дати оцінку такому явищу, як цілеспрямоване знищення нації,  сформулювати своє ставлення до нього й відповісти на питання: «Чи потрібно зараз про це згадувати і говорити?».

Прес – центр шкільного самоврядування (Шкільна Єдина Республіка)                  КЗ «Веселівська ЗОШ І-ІІІ ст. № 2»