Одна єдина Соборна Україна!
День Соборності – одна з найважливіших подій в історії України. Це свято нагадує нам, що Україна не розділена, що немає окремої Східної і Західної України, а що у нас єдина держава і ми – єдиний народ!
З метою патріотичного виховання дітей та розвитку їхньої історичної обізнаності керівники гуртків ПКЗ «БДЮТ» Веселівської селищної ради 22 січня провели з вихованцями арт - акцію «Одна єдина Соборна Україна». Педагоги підійшли до проведення заходу креативно і творчо. Кожен вихованець будинку дитячої творчості зміг долучитися до цієї акції.
Керівники гуртків створили разом з дітьми символічний живий ланцюжок єдності країни, як символ Соборності України. На блакитних та жовтих стрічках діти написали свої побажання та теплі слова до країни, а також зобразили своє бачення соборності за допомогою поробок з солоного тіста, бісеру та фетру.