Дата: 22.01.2020 14:50

Фото без описуВ історії становлення незалежності і соборності України особливе місце займає день 22 січня 1919 року, коли Директорія Української Народної Республіки проголосила Злуку всіх українських земель в єдину Українську державу.

Саме цей день з′єднання Західноукраїнської Народної Республіки з Українською Народною Республікою прийнято відзначати як свято – День Соборності України.

До цієї дати у Веселівській селищній бібліотеці для дорослих була оформлена книжкова виставка «Ми єдина держава, ми єдиний народ»,  на якій представлена література, що висвітлює тернистий шлях України до соборності.

Читачі прийняли участь у грі-вікторині «Відомі особистості України», де вони повинні були впізнати історичні постаті нашої країни по портретах на обкладинках книг.

Географічний конкурс теж сподобався нашим читачам. Треба було відгадати та наклеїти на карту України герб кожної області.

Цікавим для читачів була гра-асоціація  «Назвіть, чий портрет зображено на купюрах».

Всі читачі, які прийшли у цей день до бібліотеки не тільки взяли книги,  а й отримали гарний настрій, взявши участь у цікавих конкурсах і вікторинах.

Ось так ми разом з читачами згадали цю історичну дату.