«Соборна. Вільна. Неподільна. Моя Україна!»

Дата: 22.01.2020 14:38

Фото без описуДень Соборності – це нагадування про те, що сила нашої держави – в єдності українських земель. З метою виховання в підростаючого покоління глибокої поваги та любовi до Батькiвщини,

нацiональної свiдомостi, людської гiдностi, формування національної свідомості школярів, виховання у них почуття патріотизму та з нагоди відзначення Дня Соборності в школі був проведений круглий стіл між учнями 10 – 11 класів на тему «Тільки разом збережемо незалежність». Під час заходу діти згадали важливий момент історичного минулого - День злуки ЗУНР та УНР в одну державу. Під час перегляду відеофільму учні побачили унікальні історичні кадри урочистого возз´єднання українців в єдину державу, познайомились з оригінальними документами: «Ухвалою про злуку УНР і ЗУНР» та «Універсалом про Злуку». Під час круглого столу учні 10 – 11 класів згадали державотворчу діяльність Б. Хмельницького, І. Мазепи, П. Дорошенка. Також було проведено тематичну виставку літератури у медіатеці школи, виховні години у початкових класах.

Шкільна Єдина Республіка

КЗ "Веселівська ЗОШ І-ІІІ ст. № 2"