До Дня Соборності України в КЗ «Маломихайлівський НВК» пройшла тематична виховна година

Дата: 22.01.2020 14:23

Фото без опису22 січня в КЗ «Маломихайлівський НВК»  пройшла  тематична  виховна година, присвячена Дню Соборності України, під девізом: «Соборна мати Україна – одна на всіх, як оберіг».

Мета заходу: виховання у школярів  національної  свідомості   і  людської  гідності,  поглиблення знань про історичний факт  злуки  українського  народу.

Учителі разом  із учнями згадали той день,  коли  сотні тисяч українців узялися за руки,  утворивши  «живий  ланцюг»  від  Києва  до  Львова на знак  єдності. Школярі  декламували  вірші,  співали  пісні, проникливо і щиро,  сповнені  любові до України - неньки. Про це  говорили  посмішки і  теплий  блиск дитячих очей.