Україна святкує День Соборності!

Дата: 22.01.2020 10:49

Фото без опису22 січня Україна святкує День Соборності нашої держави, який має на увазі проголошення Акту Злуки Української Народної Республіки й Західноукраїнської Народної Республіки.

Саме тому 21.01.2020 року на базі КЗ «Веселівська ЗОШ I-III ступенів № 1» психологом комунальної установи «Центр соціальних послуг» Нудьгою Юлією та фахівцем із соціальної роботи Репіною Юлією був проведений захід, присвячений цьому святу, з учнями 4-го класу. Виховна година була спрямована на формування у підростаючого покоління високої патріотичної свідомості, почуття вірності й любові до Батьківщини, турботи про благо свого народу.

Дітям був представлений відеоролик, який розкривав особливості Дня Соборності України. Учні із задоволенням переглянули матеріал та прослухали міні-лекцію від фахівців Центру. Наступним елементом виховної години стало проведення вікторини на тему: «Що в Україні най-, най-, най-», під час якої школярі мали змогу продемонструвати рівень своїх знань про нашу Батьківщину. Дітям дуже сподобалася гра, вони висловили своє захоплення цікавими фактами про державу.

Наприкінці заходу, класний керівник 4-го класу висловила подяку за його проведення на високому рівні та побажала, щоб фахівці Центру відвідували їхній заклад і у майбутньому.