масові заходи у Веселівській селищній бібліотеці

Дата: 17.01.2020 15:04

Фото без описуНа зимових канікулах у Веселівській  селищній бібліотеці  для дітей проводились масові заходи присвячені зимовим святам. Був проведений майстер-клас «Виготовляємо  символ 2020 року»,  тематична бесіда «Новий рік в країнах світу», конкурс малюнка «Намалюймо зиму».

У конкурсі прийняли участь 22 дитини. Наймолодший учасник конкурсу вихованець дитячого садка «Казка» Авраменко Вадим, який намалював два малюнка.  Найактивнішими були учні ЗОШ № 1 Борисенок Марія, Онищенко Єгор, Трушко Олександра, Романюк Олександра, Бегей Євген, Батура Тимофій, Бегей Поліна, Шевчук Марк – учні 3- Б класу, Трушко Іван – учень 2 – Б класу. Ляшенко Марія, Шматко Наталка, Пітімко Максим, Рябчук Сніжана, Трушко Настя, Терзі Юлія, Клещов Сергій – учні  5-х класів. Учениця  3- Б класу Веселівської різнопрофільної гімназії – Левенець Ганна намалювала два дуже гарних малюнка.

Журі у складі – Бондаренко О.В.  –  завідувача Веселівської селищної бібліотеки, Булавчик Н.Д. – заступника  завідувача по роботі з дітьми, Крівчік І.С. – бібліотекаря дитячої бібліотеки визначили переможців конкурсу.

За активну участь у конкурсі «Намалюймо зиму» серед дошкільників та учнів 1-4 класів переможцем визнано Авраменко Вадима – вихованця дитячого садка «Казка». А серед учнів 5-х класів – Ляшенко Марію.

Усі учасники конкурсу будуть нагороджені грамотами та пам’ятними подарунками.

Заступник завідувача Веселівської селищної бібліотеки  по роботі з дітьми Н.Д.Булавчик