конкурс колядок і щедрівок «Щедрий вечір, добрий вечір і, дорослим і малечі»

Дата: 17.01.2020 14:50

Фото без опису17 січня 2020 року у Веселівському селищному будинку культури і дозвілля відбувся конкурс колядок і щедрівок «Щедрий вечір, добрий вечір і, дорослим і малечі».

Колективи усіх закладів загальної середньої освіти позашкільної та дошкільної освіти  Веселівської територіальної громади підготували обряди, частини обрядового дійства (колядки, щедрівки, віншування).

Учасники конкурсу, розкрили традиції свят зимового циклу, продемонстрували знання змісту текстів біблійної і світської частини колядок і щедрівок, творчу індивідуальність. Колективи відзначилися високою майстерністю виконання обрядового дійства, а також вирізнялися новизною підбору репертуару колядок та щедрівок, показали оригінальне виконання творів.

Душевно і мелодійно співали усі учнівські колективи. Цей спів йшов від щирого серця, об’єднуючи всіх у одну велику родину.

Отож, за підсумком конкурсу було важко визначити переможців, але професійне журі  проаналізувавши  виступи кожного фольклорного колективу відповідно до критеріїв оцінювання  все ж таки визначило переможців, ними стали:

Серед  закладів дошкільної освіти:

І місце – КДНЗ «Світлячок» (премія 3000 грн);

ІІ місце – КДНЗ «Оленка» (премія 2000 грн);

ІІ місце – КДНЗ «Казка» (премія 2000 грн).

Серед закладів загальної середньої та позашкільної освіти:

І місце – КЗ «Веселівська районна різнопрофільна гімназія»  (премія 5000 грн);

ІІ місце – КЗ «Веселівська ЗОШ І-ІІІ ступенів №1» (премія 3000 грн);

ІІІ місце – КЗ «Веселівська ЗОШ І-ІІІ ступенів №2»  (премія 2000 грн).

Дипломатами конкурсу стали фольклорні колективи  КЗ «Маломихайлівський НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів –ДНЗ, (премія 1000 грн), КЗ «Широківський НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів –ДНЗ (премія 1000 грн), а також винесена подяка ПКЗ "БДЮТ" за яскраве оформлення сцени селищного будинку культури, що додало казково-святкового настрою всім присутнім.

Тепла атмосфера свята не залишила байдужими всіх присутніх в залі.

Глядачі радо аплодували веселим колядкам та жартівливим щедрівкам.

На адресу учасників фестивалю прозвучало чимало добрих побажань. Із вітальним слово до присутніх звернувся селищний голова Петро Кіяшко подякував всім учасникам за творчий, новорічний подарунок, а також зазначив, що нація, яка шанує, береже і примножує традиції свого народу – непереможна. Дай Боже, всім в Україні прожити цей рік в мирі, злагоді, добрі та любові, і  дочекатися наступних Новорічних та Різдвяних свят!