ВЕСЕЛІВСЬКА ГРОМАДА ОТРИМАЛА ВІДЗНАКУ

Дата: 17.01.2020 09:42

У жовтні минулого року фінансовий портал Maanimo ініціював масштабний проєкт «Історії громад: успіх-2019», присвячений реформі децентралізації.

Веселівська громада радо прийняла запрошення взяти участь у конкурсі. Реформа децентралізації позитивно вплинула на розвиток громади, нам було про що розповісти.

У січні 2020 року фінансовий портал підбив підсумки конкурсу, за результатами якого історія втілення реформи децентралізації у Веселівській селищній територіальній громаді посіла третє місце.

Другу сходинку посіла Борсуківська ОТГ з Тернопільщини, а перше місце - Лиманська об’єднана громада на Донеччині.

За участь у конкурсі наша громада отримала подарунок — інфрачервоний електрообігрівач  UFO. Керівництвом громади було вирішено передати цей подарунок до приміщення де ініціативна група  органів самоорганізації села Мала Михайлівка постійно проводить різні збори, масові та культурні заходи.

Ми щиро дякуємо редакційній колегії фінансового порталу Maanimo, за цінний подарунок та високу оцінку втілення реформи децентралізації у Веселівській ОТГ.