Менчикурівська сільська рада приєднується до Веселівської ОТГ

Дата: 14.01.2020 11:24

Фото без опису13 січня у Києві відбулися перші у цьому році консультації зі створення проектів перспективних планів Донецької, Луганської, Запорізької та Дніпропетровської областей.

На засідання комісії, яка проходила у Мінрегіоні за участі представників ОДА, народних депутатів, а також  представників місцевого самоврядування були запрошені селищний голова Петро Кіяшко та голова Менчикурівської сільської ради Ігор Дзіневський, які порушили питання приєднання  території Менчикурівської сільської ради до Веселівської селищної територіальної громади.

Після прийняття відповідного рішення буде розпочато процедуру приєднання Менчикурівської сільської ради до Веселівської селищної територіальної громади.

Селищний голова Петро Кіяшко, а також голова Менчикурівсьської селищної ради Ігор Дзіневський від імені усіх мешканців територій, які вони представляють, висловлюють щиру подяку Народному депутату України Павлу Мельнику за розуміння та підтримку у позитивному вирішенні важливого для всіх нас питання приєднання території Менчикурівської сільської ради до Веселівської селищної територіальної громади.