«Здорова вода» - запорука вашого здоров’я

Дата: 26.12.2019 13:29

Фото без описуЛюдський організм на 75-80% складається з води. Вона всюди – в наших клітинах, тканинах, органах. Очищена питна вода – це запорука стабільного і оптимального функціонування усіх наших систем.

У червні 2017 року на базі комунального підприємства «Водоканал» встановлено обладнання «Екософт-МО-УФ-0,2» та відкрито цех розливу очищеної води.

Дане обладнання дозволяє провести повну очистку води забезпечивши її високу якість зі зниженою мінералізацією  з наступним фасуванням в герметичні ємності і призначену для реалізації. Водозабір для очищення води здійснюється з артезіанської свердловини глибиною 376 м.

Комунальне підприємство «Водоканал» випускає доочищену питну воду під назвою «Здорова вода». «Здорова вода» - це смачна та корисна питна вода вищого ґатунку, зі збалансованим мінеральним складом, яка перед розливом проходить 9 ступенів очистки, зокрема, збагачується комплексом необхідних організму людини мінералів, таких як: кальцій, калій, натрій,  магній, фтор. Завдяки такій підготовці наша вода:

- ідеально чиста та виключно корисна для Вашого організму;

- має молекулярний склад та смак подібний до талої льодовикової води;

- покращує обмін речовин та імунітет;

- є ідеальною для щоденного вживання та приготування їжі;

- має низьку мінералізацію – не призводить до утворення накипу при кип’ятінні.

За перші шість місяців роботи було реалізовано 10 тис. літрів очищеної води. Постійно велася робота з розширення бази споживачів. Протягом 2018 року реалізовано 40 тис. літрів води. За 11 місяців 2019 року реалізовано
141 тис. літрів продукції на загальну суму 211,8 тис грн., супутніх товарів – бутлі, помпи, роздавачі води та доставку води населенню на 30,413 грн. Загальний дохід від роботи пункту розливу води за 11 місяців 2019 року склав 242,2 тис. грн.

Підприємство здійснює доставку води на замовлення з вівторка по суботу за телефоном: 068-079-47-19 та 095-666-30-26.

Вартість доставки ємкості (20 л з водою) складає 35 грн. На підприємстві також є можливість придбати бутлі на 20,10,6 літрів, помпу електричну на батарейках, роздавач води без нагрівання й без охолодження, диспансер керамічний, дитячий кулер, кулер «EKOTRONIK» з нагріванням та охолодженням.

Адміністрація КП «Водоканал» Веселівської селищної ради вітає всіх з Новим роком і  Різдвом Христовим. Бажаємо щастя, радості, творчої наснаги та успіхів в Новому 2020 році!